Referent/ka nákupu

Pojďte do toho s námi!

Pracovní náplň:

  • zpracování potřeb a požadavků pro materiály a služby
  • zajištění a vyhodnocení nabídek od dodavatelů
  • vyhotovení poptávek a objednávek pro dané materiály a služby
  • kontrola dodacích termínů a fakturací
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • hodnocení dodavatelů
  • optimalizace skladových zásob

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • praxe výhodou, ne podmínkou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • pokročilá znalost MS Office, znalost programu SAP výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • měsíční prémie
  • vánoční prémie (50 % ze mzdy)
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na dopravu / autobusová doprava zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • interní náborovou prémii

Informace o pozici

Místo pracoviště:    Blovice/Plzeň
Druh pracovního poměru    hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání    SŠ/VŠ
Zadavatel    Pavla Levičková, personalista
Tel.:    378 227 211
E-mail:    kariera@prominent.com

Kontaktní formulář

    Životopis

    (maximální velikost souboru je 2 MB)

    Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA od Google. Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů Google a se Smluvními podmínkami Google.